понеділок, 10 грудня

Прикарпаття може отримати гроші на очисні споруди з 5 млн євро від ЄС на розвиток Дунайського регіону

Гроші даватимуть на проекти, які матимуть обґрунтування та принесуть результат. Їх виділятимуть на поліпшення екологічної ситуації, руслоочисні роботи.

Про це  під час брифінгу для регіональних ЗМІ у рамках проекту "Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа" розповіла віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє КУРС.

"Все залежить від місцевої влади, які проекти вона зможе підготувати. Хочеться, щоб у нас було бідьше спроможних проектів", – додала вона.

Нагадаємо, Україна, Єврокомісія і Угорщина підписали Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми.

Документ передбачає надання Україні фінансування у розмірі 5 млн євро.

Домовленості мають на меті підвищення готовності до управління екологічними ризиками в Дунайському регіоні, підвищення компетенції для бізнесу та соціальних інновацій, сприяння сталому використанню природної і культурної спадщини та ресурсів, підвищення інвестиційної спроможності для вирішення основних суспільних проблем.

Угодою також передбачена реалізація спільних проектів транскордонного співробітництва, спрямованих на соціально-економічний розвиток української частини Дунайського регіону (Чернівецька, Одеська, Івано-Франківська та Закарпатська області).

КОМЕНТУВАТИ