fbpx

Прикарпаття на державному рівні відзначили як регіон, де було вчасно прийнято обласний бюджет

Суспільство 19:13, 13.01, 2015

Івано-Франківщина увійшла до трійки регіонів, у яких швидкими темпами було сформовано обласні бюджети.

Про це повідомили на селекторній нараді, яка проводилася під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Впродовж наради розглядалися питання щодо економічної децентралізації, особливостей нових Бюджетного і Податкового кодексів. Область на селекторній нараді представляли т. в. о. першого заступника голови облдержадміністрації Сергій Басараб, т. в. о. заступника голови ОДА Володимир Кушнір, керівники профільних департаментів, податківці, міські голови, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"У нашій області вдалося сконсолідувати всі зусилля та прийняти бюджет Прикарпаття 5 січня, що дасть змогу вчасно сформувати місцеві бюджети,  – прокоментувала директор департаменту фінансів облдержадміністрації Галина Карп. – На сьогодні прийнято 13 місцевих бюджетів з 21-го, в основі яких є прямі міжбюджетні стосунки з державним бюджетом. Решта будуть прийняті до 20 січня".

Окрім прискорення процесу затвердження основних фінансових документів, перед органами виконавчої влади на місцях, за словами Галини Карп, ставиться завдання з проведення масово-роз'яснювальної роботи стосовно застосування норм бюджетного та податкового законодавства в частині децентралізації бюджетних повноважень (запровадження податку з підакцизних товарів, на нерухомість). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: