fbpx

Прикарпаття отримало медичну гуманітарну допомогу з-за кордону

Здоров'я 15:22, 23.03, 2016

Нещодавно на Івано-Франківщину надійшла гуманітарна допомога від Суверенного військового ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти, а також благодійного фонду "Співчуття".

Прикарпатці отримали 5 тисяч упаковок протизастудного препарату "Аксагрип" (виробник – компанія "Канарк") загальною вартістю понад 150 тисяч гривень, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 
Ліки буде розподілено між медичними закладами Прикарпаття.    
"Гуманітарні медичні місії – один з пріоритетних напрямків у діяльності нашої організації по всьому світу,  зазначив представник Суверенного військового ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти Олексій Горбанський.  Надзвичайно приємно від імені ордену надавати благодійність Івано-Франківському регіону. Ці ліки, які мають противірусну дію та полегшують симптоми застуди, будуть особливо доречними і необхідними у період загострення інфекційних захворювань. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю в плані благодійності".
Президент благодійного фонду "Співчуття" Катерина Кібарова повідомила про те, що подібна благодійна акція буде проходити також в інших регіонах України, а саме: Одеській, Житомирській та Запорізькій областях.  
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: