fbpx

Прикарпаття презентує туристичний потенціал у Білорусі

Суспільство 11:54, 05.04, 2019

Представники області презентують туристичний потенціал Івано-Франківщини на 22-му Міжнародному весняному ярмарку "Відпочинок", який відбувається 3-6 квітня у Мінську (Республіка Білорусь)

Крім білоруських представників туристичного бізнесу, участь у заході беруть іноземні учасники: Болгарія, Польща, Туреччина, Литва, Латвія, Туніс, Сербія, Молдова, Китай, Узбекистан та ін.

Зі слів організаторів, виставка має на меті вирішити такі комплексні завдання:

– сприяння комфортному плануванню та проведенню відпочинку білоруськими громадянами;

– сприяння взаємовигідним контактам між різними представниками бізнесу сфери туристичних послуг: туроператорами, готельно-ресторанними і санаторно-курортними комплексами, транспортними компаніями, друкованими виданнями, Інтернет-ресурсами, страховими і банківськими організаціями;

"А нашим завданням є залучення і заохочення білоруських громадян до відпочинку на Івано-Франківщині через популяризацію туристичних дестинацій і атракцій Прикарпаття", – йдеться у повідомленні прес-служби ОДА.

Білорусь  це один із головних цільових ринків іноземного туризму в області. За даними моніторингу мобільності, отриманими від компанії "Київстар", у 2018 році Прикарпаття відвідало понад 138 тис. абонентів іноземних мереж (річний приріст склав +18%).

Серед лідерів іноземного потоку області відвідувачі зі Білорусі на четвертому місці. Їх частка становить  7.52% %, а це майже 10.5 тис. осіб. У порівнянні з 2017 роком кількість відвідувачів з Білорусі зросла на 12% у минулому році.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: