fbpx

Прикарпаття готується до наступного опалювального сезону

Суспільство 19:51, 08.06, 2015

Проведено спільну нараду департаменту промисловості та інфраструктури облдержадміністрації і управління житлово-комунального господарства департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА щодо завдань з підготовки до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

У нараді взяли участь представники Бурштинської ТЕС, Калуської ТЕЦ, ПАТ "Прикарпаттяобленерго", УМГ "Прикарпаттрансгаз", ПАТ "Івано-Франківськгаз", теплопостачальних організацій. За результатами обговорення встановлено, що підприємства паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства загалом забезпечили стабільне  проходження осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. Підприємства підбили підсумки проходження минулого осінньо-зимового періоду, в основному сформовані заходи з підготовки до наступного ОЗП та розпочато їх реалізацію, передає КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

Особливо наголошено на забезпеченні виконання Указу Президента України № 298/2015 від 28 травня п.р. "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 06.05.2015 р. "Про стан виконання рішення РНБО України від 04.11.2014 р. "Про стан забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону 2014/15 року" та додаткові заходи для гарантованого забезпечення вітчизняних споживачів енергоносіями". При цьому важливо вжити заходів щодо запровадження дієвого контролю за дотриманням встановлених режимів споживання електричної енергії та використання потужностей її постачання.

На нараді визначено низку проблемних питань, які підлягають врегулюванню, для безперебійного початку наступного осінньо-зимового періоду та стабільного його проходження.

Водночас дані відповідні доручення енергопостачальним організаціям щодо запровадження ефективного управління режимами споживання електричної енергії та інформування всіх категорій споживачів про визначені час і строки відповідних обмежень постачання електричної енергії, активізації роз’яснювальної роботи з питань підвищення тарифів на газ для населення, збільшення споживання електричної енергії у нічний час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: