fbpx

Прикарпаття серед лідерів з підключення до опалення, – Мінрегіонбуд

Суспільство 14:47, 16.10, 2015

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства констатує підключення 64% житлового фонду до опалення.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час засідання антикризового енергетичного штабу, пише Економічна правда з посиланням на Українські новини.

“Якщо ми пройдемося по всіх областях, то на сьогодні до теплопостачання підключені 67% з соціальної сфери і близько 64% з житлових будинків”, – повідомив він.

Зі слів Зубка, найкращі показники у Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської областей та Києва.

Найгірші показники із запуску котелень демонструють Дніпропетровськ (16,8%), Донецька (23,9%) Запорізька (22,3%), Одеська (2,3%) і Херсонська (0%) області.

“Уряд минулого тижня ухвалив рішення про початок опалювального сезону, 18 регіонів одразу ж прийняли таке ж рішення, виняток становили Донецька, Київська, Сумська, Запорізька, Тернопільська, Чернівецька області та Київ”, – повідомив він.

З його слів, на сьогодні практично прийняті рішення в обласних центрах про початок опалювального сезону, деякі прийняли із затримкою.

Зубко поінформував, що в Донецькій області лише 4% житлового сектору було підключено до опалення.

Як повідомлялося, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявляло про технічну готовність житлово-комунального господарства до опалювального сезону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: