fbpx

Прикарпаття співпрацюватиме з польським Прудніком

Суспільство 14:16, 23.06, 2016

Між Надвірнянським районом та польським містом Пруднік підписали Угоду, яка передбачає і надалі підтримувати та розвивати співпрацю в галузях освіти, економіки, охорони здоров’я, соціального захисту, громадянської безпеки, культури, спорту тощо.

З 17 по 20 червня 2016 року в м. Пруднік (Республіка Польща) офіційна делегація Надвірнянського району в складі голови РДА Олександра Кеніза, голови райради Івана Гурмака та керівників профільних підрозділів взяла участь в урочистій сесії Ради Повіту Прудніка, де була підписана угода про співпрацю між цими двома регіонами.
Також під час цієї поїздки була підписана ще одна угода між Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм-інтернатом Івано-Франківської облдержадміністрації та Сільськогосподарською школою м. Пруднік. Підписували угоду директор ліцею Микола Мартинюк та директор школи Радомір Гайдецький в присутності своїх вихованців.
Ліцеїсти взяли участь у ХХІІ фіналі Всепольського конкурсу самоврядування підлітків “Велика Вісімка”, в рамках якого учні та делегація відвідали сховище “Домбровка” в Прудніку, концерт реперів Мацея Крочака і Міхала Бучека, побували на горі Шерак (1351 м) і в печері на Шпічаку в Чеській Республіці.

У неділю надвірнянці молились на Службі Божій в інтенції “Великої Вісімки” та мали екскурсію до Замку в Мошній та Фарської стодоли у Бєджиховіцах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: