"Прикарпаття" у меншості обіграло "Гірник Спорт". ВІДЕО

Спорт 19:03, 13.04, 2019

Першу перемогу у весняній частині чемпіонату "Прикарпаттю" приніс точний удар Ярослава Конкольняка із пенальті.

Сьогодні івано-франківське "Прикарпаття" на стадіоні "Рух" зіграло матч 22 туру Першої ліги з футболу.

Суперником франківців була команда "Гірник Спорт" з Горішніх Плавнів.

Перед матчем "Прикарпаття" посідало 10 сходинку у турнірній таблиці з 18 очками. "Гірник Спорт" був 12, відстаючи від франківської команди на 3 очки.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0. Але на 40 хвилині "Прикарпаття" залишилося у меншості. Другу жовту картку за грубий фол отримав Тарас Бойко.

Втім у другому таймі "Прикарпаття" у меншості змогло вирвати перемогу. На 69 хвилині після подачі зі штрафного гравець "Гірник Спорту" сфолив у штрафному майданчику.

Пенальті впевнено реалізував Ярослав Конкольняк.

Нагадаємо, поєдинок першого кола у Горішніх Плавнях так і не виявив переможця, коли до перерви після дублю Романа Дитка івано-франківці були попереду 2:0. Однак у другому таймі господарі поля зусиллями Лозового один м'яч відквитали, а на 90+5 хвилині  Кіча зрівняв рахунок, не дозволивши "Прикарпаттю" здобути свою другу гостьову перемогу у поточному сезоні – 2:2.