fbpx

"Прикарпаттяобленерго" дозволить клеїти агітацію на електроопорах за гроші, які передасть на потреби армії

Суспільство 09:14, 19.09, 2014

Енергокомпанія пропонує політичним партіям розміщувати передвиборчу агітацію на опорах ліній електропередач на платній основі. При цьому усі гроші, виручені за таку рекламу, будуть направлятися на потреби вояків АТО.

Таким чином енергетики хочуть зробити подвійну добру справу – допомогти армії та посприяти у наведенні ладу з хаотичною передвиборчою рекламою, якою заклеюють опори по всій області напередодні виборів, повідомляє прес-служба компанії. 

"Ми не можемо заборонити стороннім особам клеїти агітаційні матеріали на наших опорах. Але ми можемо запропонувати політичним партіям переформатувати банальну передвиборчу агітацію на щось дійсно потрібне та корисне, – зазначає голова правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен. – Гроші від акції спрямуємо на допомогу прикарпатським батальйонам та нашим землякам, які були поранені під час АТО і нині проходять реабілітацію". 

Енергетики надіслали листи з відповідною пропозицію керівникам усіх місцевих партій та політичних сил. Також у обленерго обіцяють звітуватися про перебіг акції, кількість отриманих за рекламу грошей та їх цільове призначення на корпоративному сайті підприємства www.oe.if.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: