fbpx

"Прикарпаттяобленерго" нагадує підприємцям про зміни у користуванні зовнішнім освітленням

Суспільство 11:13, 14.01, 2016

З 1 березня 2016 року набирає чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28 грудня 2015 року "Про внесення змін до Порядку диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів, затвердженого постановою НКРЕ від 22 жовтня 2004 року № 1030".

Відповідно до цієї постанови змінюється коефіцієнт, який застосовується для розрахунків за електричну енергію за єдиним роздрібним тарифом відповідного класу напруги у межах зон доби для потреб зовнішнього освітлення, з 0,25 до 0,6, передає прес-служба ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Отже, з 1 березня вартість електричної енергії для установ, підприємств та організацій, які її споживають для потреби зовнішнього освітлення, зросте пропорційно до росту цього коефіцієнту. Зважаючи на це, енергетики рекомендують вищезгаданим споживачам врахувати це при формуванні статті витрат на оплату спожитої електроенергії у своєму бюджеті на 2016 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: