fbpx

"Прикарпаттяобленерго" навчає школярів правил поводження з електрикою

Суспільство 15:21, 10.06, 2015

У "Прикарпаттяобленерго" тривають Дні електробезпеки в рамках освітньої програми у сфері популяризації дитячої безпеки щодо поводження зі струмом.

Традиційно з початком літніх канікул компанія проводить щорічну освітньо-пізнавальну акцію з дитячої електробезпеки, що проходить під девізом “Літо зустрічаємо – про безпеку пам’ятаємо!”. З початку червня вже відбулося 12 візитів школярів із літніх шкільних таборів Івано-Франківська до компанії на Дні електробезпеки. Волонтери проводять для дітей пізнавальні екскурсії підприємством та до музею історії електрифікації Прикарпаття. Школярі мають змогу на власні очі ознайомитися з роботою фахівців у сфері енергопостачання та ще раз пригадати правила безпечної поведінки зі струмом, повідомляє прес-служба ОДА.

По завершенні двотижневої акції “Дні електробезпеки” дитяча освітня програма від “Прикарпаттяобленерго” не завершується. Починаючи з наступного тижня, енергетики-волонтери відвідають 11 оздоровчих таборів нашого краю, де в інтерактивній формі проведуть розважально-пізнавальні акції з дитячої електробезпеки.

Першими познайомитися із захоплюючим світом електрики зможуть діти, що відпочивають у таборах Рогатинського, Галицького та Городенківського районів. На дітей чекають цікаві конкурси та вікторини, під час яких вони отримають пізнавальну інформацію з надання екстреної медичної допомоги при ураженні струмом та унікальну можливість поглянути на інструменти електромонтерів, а також приміряти енергетичний спецодяг.
За минулий навчальний рік волонтери-енергетики “Прикарпаттяобленерго” провели 807 уроків із енергобезпеки у 662 школах міста та області. Зокрема, з початку 2015 року на базі виробничих підрозділів підприємства відбулося 12 уроків з фізики для старшокласників та 17 пізнавальних екскурсій для учнів молодших класів. Завдяки активній позиції компанії у сфері популяризації дитячої енергобезпеки та тісній співпраці із педагогічними колективами навчальних закладів тисячі дітей дізнаються про правила поводження зі струмом вдома та на вулиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: