fbpx

"Прикарпаттяобленерго" спростило процедуру оплати за світло для споживачів

Суспільство 19:31, 30.09, 2015

Відтепер інформація про величину сплати за електроенергію на підставі наданих показів електролічильника відразу відображається в системі "Ощадбанку", тож споживачі енергокомпанії можуть сплачувати за електропостачання у відділеннях банку за фактичним показником в режимі реального часу.

Тобто коли споживач приходить в касу оплачувати за світло, він має сказати касиру, що хоче провести оплату згідно з поданими показниками онлайн.

А для цього, прес-служба енергокомпанії нагадує, що внести покази лічильника та отримати суму до оплати за світло можна після 20-го числа кожного місяця по 1-ше число наступного місяця зручним для вас способом.
Ви можете:
– Зателефонувати в кол-центр за тел. 0 800 50 40 20 (безкоштовно з усіх номерів цілодобово), назвавши свій особовий рахунок та показник лічильника;
– Надіслати SMS-повідомлення на номер – 29092. 
У тексті повідомлення треба вказати особовий рахунок та показник лічильника у відповідному форматі, наприклад:
945 25012345 7856, де
945 – префікс ПАТ "Прикарпаттяобленерго";
25012345 – 8-значний особовий рахунок;
7856 – показник лічильника (від 4 до 8 цілих значень в залежності від типу лічильника).
– Зареєструватись у "Інформаційно-платіжній системі для населення" на сайті енергокомпанії www.oe.if.ua та надати показник у розділі "Внести показник".

"Ми постійно працюємо над покращенням якості наших послуг, – зазначає комерційний директор ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олег Дацко. – Завдяки плідній співпраці з нашими надійними партнерами з "Ощадбанку" ми змогли зробити оплату за світло для тих, хто звик самостійно вносити покази та платити по факту споживання, ще зручнішою".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: