fbpx

"Прикарпаттяобленерго" вимикатиме від світла промислові об’єкти

Економіка 18:10, 16.09, 2014

Уряд переглянув свою позицію щодо запровадження графіків аварійних вимкнень в першу чергу для населення. Тож тепер промислові об'єкти можуть бути відключені від електропостачання так само, як і побутові споживачі, у випадку необхідності.

Як повідомили ПАТ "Прикарпаттяобленерго" у відповідному листі Міненерговугілля, у зв’язку з гострою нестачею вугілля на складах ТЕС, було прийняло рішення застосовувати графіки аварійних вимкнень для усіх споживачів однаково – і для промислових, і для населення Івано-Франківської області. Раніше, попереднім листом, профільне міністерство зобов’язувало енергокомпанії вимикати від світла населення в першу чергу, повідомили КУРСу в прес-службі ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Нагадаємо, що графіки аварійних вимкнень вступили в дію з 29 серпня на невизначений термін. Причиною їх запровадження став брак палива, зокрема, вугілля, на електростанціях нашої держави.

Запровадження таких графіків означає, що при виникненні енергодефіциту та браку потужності, за командою диспетчера енергосистеми, обленерго будуть вимикати споживачів від світла. Очікується, що такі вимкнення будуть відбуватися у години пікових навантажень. Тобто зранку  9:00-11:00, ввечері  20:00-22:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: