fbpx

"Прикарпаттяобленерго" запрошує на День відкритих дверей

Економіка 15:29, 02.09, 2015

11 вересня ПАТ "Прикарпаттяобленерго" відкриє двері для своїх споживачів. Це унікальна можливість з перших вуст почути відповіді на найактуальніші питання сьогодення.

Як повідомляє прес-служба обленерго, фахівці компанії готові детально розповісти споживачам, як перейти на двозонний облік споживання електроенергії, які кроки потрібно зробити, щоб перейти на електроопалення, як дізнатися, чому вдома немає світла і коли його відновлять. А також обіцяють розповісти, чи будуть вимикати світло в осінньо-зимовий період і як оперативно оформити субсидію. При потребі фахівці компанії проконсультують своїх споживачів з особистих питань електропостачання.

"Ми є відкритою до спілкування клієнтоорієнтованою компанією. У своїй роботі використовуємо різні канали донесення інформації до свого споживача, – розповідає начальник відділу інформаційної політики Наталя Лещишин,  але наразі назбиралося відразу декілька актуальних інформацій, які необхідно донести до споживача, тому вважаємо, що День відкритих дверей може стати тим комунікативним середовищем, яке буде вигідним двом сторонам: одні розкажуть потрібну і корисну інформацію, інші будуть її сприймати і використовувати".

На Дні відкритих дверей можна не тільки почути корисну інформацію, але і вирішити свої особисті питання з енергопостачання. Також енергетики рекомендують своїм споживачам, які мешкають у багатоквартирних будинках і через свою зайнятість не можуть особисто взяти участь у заході, делегувати на зустріч представника від під‘їзду чи будинку. 

Місце зустрічі – центральний офіс "Прикарпаттяобленерго", вул. Індустріальна, 34. Час зустрічі – 10:00 год. 
Телефон для довідок – 59 42 64

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: