fbpx

Прикордонна служба заборонила Саакашвілі в’їзд в Україну на три роки

Суспільство 16:39, 22.02, 2018

Начальник Мостиського прикордонного загону прийняв рішення про заборону Михайлу Саакашвілі в’їзду в Україну терміном на три роки до 13 лютого 2021 року.

Про це повідомила Державна прикордонна служба адвокатам Михайла Саакашвілі, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ".

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби Серватюк зазначає, що Михайло Саакашвілі незаконно перебував на території України і йому забороняється в’їзд на підставі порушення правил перетину державного кордону. Адвокати Михайла Саакашвілі запевнили, що оскаржуватимуть це рішення ДПС.

"На нашу думку, дане рішення незаконне, оскільки в ньому знову ж таки дублюють рішення ДМС і влади, на основі яких у незаконний спосіб був затриманий й вивезений Михайло Саакашвілі.

На момент викрадення у Михайла Саакашвілі був легальний статус перебування в Україні, була подана касація щодо додаткового захисту, діяла довідка на перебування в Україні. Тому ми це будемо оскаржувати в адміністративному суді. Таким рішенням українська влада підтвердила, що вони не знають, яким чином довести вину Саакашвілі в справі "грошей Курченка" і у них немає доказів. Це доводить сфабрикованість цієї кримінальної справи та зобов’язує негайно закрити цю справу та припинити переслідування Саакашвілі та Дангадзе",  впевнений адвокат Руслан Чорнолуцький.

Сам Михайло Саакашвілі запевнив, що в Україну повернеться, адже режиму Порошенка, за вказівками якого його і видворяють з країни, скоро прийде кінець.

"Тут сказано, що начальник Мостиського прикордонного загону!! заборонив мені в'їзд в Україну на три роки… Ну вже ні, давайте називати речі своїми іменами: мене вислав з країни збожеволілий від страху барига, що його і його банду відженуть від корита, і він чомусь думає, що протримається ще три роки. Вони думають, Саакашвілі  двигун народного протесту і таким чином вони позбудуться народного обурення. Чергова дурна помилка. Люди роздратовані відсутністю реформ, відсутністю змін, тотальною брехливістю і злодійкуватістю влади. А Саакашвілі  всього лише один з мільйонів таких незадоволених. Зі мною чи без мене, цій владі вже прийшов кінець, а я повернуся додому в Україну вже зовсім скоро, набагато, набагато раніше, ніж через три роки. Може, принесу Петру Олексійовичу передачку у в'язницю, в пам'ять про минулі студентські роки, я не злопам'ятний…"  прокоментував Михайло Саакашвілі.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: