fbpx

Приміщення для прийому переселенців в осіньо-зимовий період готові на 95%, – Троценко

Суспільство 10:51, 15.08, 2014

Віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив керівництву облдержадміністрацій взяти під особисту відповідальність питання адаптації родин переселенців, підготовки тимчасового житла для проживання їх у зимовий період, вивчення можливості оренди недорогих помешкань у населених пунктах регіонів.

"Для нас зараз проблема номер один – фінансове і матеріальне забезпечення продовження перебування людей з інших регіонів на території Прикарпаття, – наголосив у коментарі після завершення засідання голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко. – На засіданні йшла мова про те, що готові розглянути підтримку з державного бюджету в частині підготовки закладів, в яких прийматимуть переселенців, до осінньо-зимового періоду. В нашій області вони на 90-95 відсотків готові. Потреби, які ми можемо заявити на державний бюджет, незначні".

Тож, зі слів Андрія Троценка зрозуміло, що є необхідність пошуку джерел фінансування проживання тимчасово переміщених осіб саме на місцевому рівні. Кількість цих осіб доволі значна. За оцінками ОБСЄ, вона складає до 5 тисяч. Близько 1,3 тисячі з них зареєструвалися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: