fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Приміщення площею понад 400 квадратів у Франківську Фонд Держмайна віддав поза конкурсом псевдоветеранській організації

Приміщення площею понад 400 квадратів у Франківську Фонд Держмайна віддав поза конкурсом псевдоветеранській організації

Суспільство 13:19, 21.05, 2015

Організацію створили в останній день подачі заявок на конкурс. До її появи причетні відставні офіцери СБУ.

Це приміщення у центрі Івано-Франківська у такому стані вже більше 10 років. Привести будівлю до ладу зголосилося одразу декілька місцевих підприємців, коли Фонд Держмайна оголосив конкурс на її оренду. Згідно із законом, вони подали заявки на конкурс. 

Однак несподівано це приміщення, призначене для побутового обслуговування населення, знайшло господаря поза конкурсом. Щасливим користувачем приміщення стало "Об’єднання ветеранів «Самопоміч»".

Ошукані підприємці, які протягом декількох місяців змагалися за право оренди, звернулися до "Народного Контролю". Вони цікавляться, за які такі заслуги організація "Самопоміч", яка зареєструвалася за день до конкурсу, має привілейовані права в Україні?

Одним із засновників "ветеранської" організації виявився підполковник СБУ, який працював ще в КГБ, Василь Столащук. Сьогодні він у відставці і запевняє, що опікуватиметься ветеранами АТО.

Завтра читайте на КУРСі розслідування цієї оборудки. 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: