fbpx

"ПриватБанк" на день призупинить лише корпоративні платежі

09:00, 19.12, 2016

"ПриватБанк", про націоналізацію якого заявили 18 грудня, на день призупинить проведення платежів корпоративних клієнтів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала проектний менеджер реформ фінансового сектору проектного офісу Національної ради реформ Вікторія Страхова, пише УНІАН.

"Клієнти "Приватбанку" дійсно звикли до миттєвих платежів, тому звістка про те, що платіжки, які прийшли 19 числа, будуть виконані 20 числа, викликає невдоволення. Так, буде зупинка на один день корпоративних платежів. Це ніяк не пов'язано ні з ліквідністю, ні з будь-якими іншими показниками банку. Це технічна необхідність, обумовлена процедурою зміни контролю та особливостями законодавства", – написала вона.

При цьому наголошується, що міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів, а внутрішньобанківський переказ виконується в строк, встановлений внутрішніми нормативними актами банку, але не може перевищувати двох операційних днів.

"Тому "Приватбанк" навіть у процедурі зміни контролю, яка відбувається вперше в Україні (а за обсягом такого банку, мабуть, і в Європі) забезпечує більш швидкі платежі, ніж передбачено законодавчо. Це стало можливим завдяки співпраці менеджменту банку та уповноважених осіб держави", – зазначила Страхова.

Нагадаємо, 18 грудня вночі прес-служба Кабінету Міністрів офіційно заявила, що "ПриватБанк" переходить у стовідсоткову власність держави

Очолить "ПриватБанк" екс-міністр фінансів Олександр Шлапак.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: