fbpx

Психологи Івано-Франківська набули навиків казкотерапії

Суспільство 19:30, 20.02, 2016

У ДНЗ № 6 "Колобок" в Івано-Франківську відбувся семінар-практикум для практичних психологів дитсадків та шкіл щодо методів казкотерапії та їх практичного застосування у корекційній роботі з дітьми дошкільного віку.

Участь у роботі взяли 29 практичних психологів міста. Тема семінару: "Корекція негативних проявів поведінки дошкільників засобами казкотерапії" з досвіду роботи практичного психолога Наталії Джус, інформує управління освіти і науки Івано-Франківська.

Учасникам семінару запропонували переглянути корекційно-розвивальні заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему "Разом страх ми подолаємо", метою якого було зняття емоційного напруження та  навчання дітей різних способів подолання страху.

У теоретичній частині заняття психологам розповіли про поняття "казкотерапія", описали види казок, які застосовуються у роботі з дітьми, та подали алгоритм створення терапевтичної казки.

У практичній частині учасники семінару-практикуму мали можливість застосувати отримані знання на практиці шляхом розробок стратегій подолання страхів та створенням терапевтичних казок для корекції поведінкових порушень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: