fbpx

Путін закликав сепаратистів відкрити гуманітарний коридор для українських військових

Політика 06:50, 29.08, 2014

Президент Росії Володимир Путін звернувся до сепаратистів на Донбасі із закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військовослужбовців, які опинилися в оточенні.

"Очевидно, що ополчення досягло серйозних успіхів у припиненні силової операції Києва, що несе смертельну небезпеку для населення Донбасу, і вже призвела до величезних жертв серед мирних мешканців", – передає слова Путіна прес-служба Кремля, повідомляє Радіо Свобода.

За його словами, велика кількість українських військовослужбовців, що беруть участь у військовій операції "не за своїм бажанням, а виконуючи наказ", потрапила в оточення.

"Я закликаю сили ополчення відкрити гуманітарний коридор для українських військовослужбовців, які опинилися в оточенні, для того, щоб уникнути безглуздих жертв, надати їм можливість безперешкодно вийти з району бойових дій, возз’єднатися зі своїми сім’ями, повернути їх матерям, дружинам і дітям, терміново надати медичну допомогу пораненим в результаті військової операції. Російська сторона, у свою чергу, готова і буде надавати гуманітарну допомогу населенню Донбасу, яке страждає від гуманітарної катастрофи", – мовиться у заяві.

Раніше США заявили, що Росія несе відповідальність за кризу в Україні. Українська влада звинувачує Росію у введенні військ на Донбас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: