fbpx

Письменник Володимир Єшкілєв на своє 50-ліття побажав Франківську вітру змін і свіжого подиху

Культура 22:15, 26.05, 2015

Один із найяскравіших представників Станіславського феномену письменник Володимир Єшкілєв 23 травня відзначив своє 50-ліття.

Друзів і шанувальників у письменника так багато, що ювілей він, за його ж словами, святкуватиме впродовж п’яти днів. Сьогодні, 26 травня, Володимир Єшкілєв святкував у колі своїх колег по перу у приміщенні летіратурного музею Прикарпаття, що на вулиці Лепкого.

Привітати Володимира Єшкілєва цього дня прийшло чимало колег: Євген Баран, Степан Процюк, Іван Ципердюк, Марія Микицей, Ольга Деркачова, Тарас Прохасько, Василь Бабій, Ярослав Ясінський, Василь Карп’юк, Ярослав Довган, директор літмузею Володимир Смірнов, а також видавець Василь Іваночко, краєзнавець Іван Бондарєв та інші, пише ГК.

Ювіляру дарували чимало книг та міцних напоїв, а Тарас Прохасько подарував раритетні окуляри для роботи при світлі кварцевої лямпи – такі затемнені, що у них майже нічого не видно. “Це для кращого бачення та заглиблення в себе”, – прокоментував подарунок Тарас Прохасько. Володимир Єшкілєв відразу пожартував, що у них буде зручно їздити у франківських маршрутках.

З нагоди ювілею у Літературному музеї відкрили виставку, присвячену творчості Володимира Єшкілєва. Представлено понад 20 його книг та видань, де друкувався Єшкілєв – “Це лише половина”, – зауважує автор.

Під час святкування свого ювілєю він виголосив тост за зміни у рідному місті.

“Нехай вітер змін принесе свіжий подих в Івано-Франківськ. Останнім часом тут трохи тяжко жити”, – сказав письменник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: