fbpx

Питання контролю якості газу можуть розглянути на наступній сесії облради

Суспільство 14:34, 28.12, 2016

Звітуючи, голова облдержадміністрації Олег Гончарук запевнив, що питання впровадження Програми контролю за якістю газу, який постачається населенню, доопрацюють і, можливо, розглянуть на наступній сесії.

Питання Програми порушила очільниця фракції "ВОЛЯ" Ольга Галабала під час сесії 23 грудня.

Депутат нагадала, що рік тому, 25 грудня 2015 року, було доручення обласної ради ОДА розробити Програму контролю за якістю газу, точніше доопрацювати її. На жаль, ця програма і досі не була внесена на сесію.

"Я готовий до співпраці, але є об’єктивні і суб’єктивні причини. Тому я запрошую вас зустрітись і проговорити, і на наступній сесії, якщо буде доручення, ми це розглянемо", – відповів Олег Гончарук.

Нагадаємо, ще минулого року в грудні Ольга Галабала провела робочу нараду з питань розробки Програми перевірки якості газу на Прикарпатті, під час якої наголосила, що мешканці області масово скаржаться на якість природного газу. Постійна депутатська комісія з питань промисловості підтримала проект рішення Івано-Франківської обласної ради "Про Програму контролю за якістю газу, що постачається споживачам Івано-Франківської області на 2016 рік". Основними завданнями програми є отримати інформацію про якісні показники природного газу, захист прав споживачів та розробка комплексної довготермінової програми зі створення системи контролю за якістю газу в Івано-Франківській області. На сесії 25 грудня було прийнято рішення доопрацювати програму, однак і досі її не було винесено на жодну сесію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: