fbpx

Рада оборони Прикарпаття виділила майже 300 тисяч гривень на зимову форму та запчастини

Суспільство 14:17, 14.11, 2014

14 листопада відбулося засідання Ради оборони області під головуванням очільника Прикарпаття Олега Гончарука.

У заході взяли участь члени Ради оборони, керівники структурних підрозділів ОДА, обласних установ та організацій, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 
Рада оборони розглянула ряд питань. Серед них – про звернення військової частини А-1349 щодо допомоги у придбанні матеріальних засобів для ефективного виконання військовослужбовцями заходів у зоні АТО та запасних частин для спеціальної автомобільної техніки для забезпечення організації безперебійного радіотехнічного супроводу польотів у польових умовах. Задля цього вирішено виділити із резервного фонду обласного бюджету як субвенцію кошти в сумі 42,509 тис. грн. Ці кошти підуть на закупівлю теплої білизни, зимових черевиків з високими берцями, бронежилетів, індивідуальних аптечок і тактичних окулярів. Також будуть придбані  автозапчастини та акумуляторні батареї.
 

245,272 тис. грн виділено управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області з резервного фонду обласного бюджету як субвенцію з місцевого бюджету державному для закупівлі матеріальних засобів та забезпечення зведеного загону УДСНС у зоні АТО. Це – акумуляторні батареї, шини, бензин, бронежилети та інше військове спорядження. 

Для закупівлі сучасних засобів зв’язку із програми мобілізаційних заходів обласного бюджету управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА виділено 63,365 тис. грн. Також буде профінансована закупівля дизельного пального на суму 82,45 тис. грн.

Відповідно до звернення обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану для 92-ї механізованої бригади Збройних сил України доручено департаменту фінансів облдержадміністрації профінансувати закупівлю бензопил та електрогенераторів на суму 24,22 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: