fbpx

Рада підприємців Івано-Франківська вимагає ліквідувати корупційну схему при ДФС України

Економіка 15:50, 24.03, 2015

Рада підприємців при виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради звернулась до народного депутата України, члена Ради партії "ВОЛЯ" Юрія Дерев’янка з проханням ліквідувати корупційну схему, яка діє при Державній фіскальній службі.

Підприємці скаржаться на те, що безпідставно вимушені сплачувати кошти за передачу даних у ДФС України через "фірму-прокладку", яку називають екваєром. Це фірми, які приймають звітну інформацію за продаж товарів з реєстраторів розрахункових операцій, так званих касових апаратів.

Кожен підприємець, який користується реєстратором розрахункових операцій, сплачує щомісяця 50 гривень екваєру за те, що той приймає всі звіти з касових апаратів та передає їх в ДФС України, та ще 100 гривень за сервісне обслуговування касових апаратів.

"Чому ми не можемо подавати звіти одразу у базу даних ДФС? В Україні тисячі підприємців, що користуються реєстраторами розрахункових операцій. І щомісячно ми сплачуємо мільйони гривень цим "фірмам-прокладкам". На жаль, вони не були ліквідовані новою владою після Революції Гідності і процвітають досьогодні", – розповів голова ради підприємців Івано-Франківська Петро Строїч.

За словами Петра Сторїча, Кабмін та податківці хочуть запровадити систему касових апаратів для всіх підприємців, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування. 

"Уряд каже, що малому бізнесу потрібно допомагати. А вони допомагають з точністю до навпаки. Тільки проблеми нам створюють", – додав голова Ради підприємців.

Представники бізнесу звернулись до Дерев’янка з проханням прояснити цю схему "обкрадання" і  допомогти з питанням передачі інформації безпосередньо в базу даних ДФС України без участі  приватних "фірм-прокладок".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: