fbpx

Рада вирішила заборонити військовослужбовцям користуватися мобільними в зоні АТО

Суспільство 16:48, 12.05, 2015

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект Закону "Про внесення змін до статті 143 Закону України “Про Статут внутрішньої служби Збройних cил України” (№ 2531), внесений Кабінетом міністрів.

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 243 із 334 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроектом передбачено, що в мирний час порядок зберігання і користування особистими фотоапаратами, магнітофонами, радіоприймачами, засобами мобільного зв’язку, комп’ютерною та іншою побутовою радіоелектронною технікою для військовослужбовців, що виконують обов’язки військової служби, встановлюється командиром військової частини.

Військовослужбовцям, що виконують обов’язки військової служби, пропонується заборонити користуватися особистими засобами мобільного зв’язку: у районах проведення антитерористичної операції; в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії.

Рішення про дозвіл на використання особистих засобів мобільного зв’язку у районах проведення АТО, а також в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії, приймається командиром військової частини.

У пояснювальній записці зазначається, що законопроектом передбачено посилення контролю за витоком інформації, зокрема із зони АТО. Також його метою є протидія технічним розвідкам, забезпечення належного рівня захищеності інформації, що циркулює в мережах систем зв’язку силових структур та правоохоронних органів держави, шляхом впорядкування використання мобільних телефонів та інших засобів мобільного зв’язку та передачі інформації військовослужбовців у мирний час, у районах проведення АТО, а також в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/war/1076767-zakon-pro-zaboronu-viyskovoslujbovtsyam-koristuvatisya-mobilnimi-v-zoni-ato-proyshov-pershe-chitannya.html

Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/war/1076767-zakon-pro-zaboronu-viyskovoslujbovtsyam-koristuvatisya-mobilnimi-v-zoni-ato-proyshov-pershe-chitannya.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: