До місцевої поліції із заявою про крадіжку звернулася 48-річна продавчиня місцевого магазину. Жінка повідомила, що невідомець з торгового залу поцупив продукти харчування на суму 250 гривень, скориставшись тим, що вона на декілька хвилин відволіклась, повідомляється на сайті ГУНП в області.
Працівники поліції встановили, що до вчинення крадіжки причетний 34-річний раніше суджений уродженець Івано-Франківська. За цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Проводиться досудове розслідування.