fbpx

Раптово померла 19-річна студентка ІФНМУ

Суспільство 14:40, 05.04, 2018

Студентка третього курсу стоматологічного факультету ІФНМУ Олеся Поп померла 3 квітня.

Про це інформує прес-служба ІФНМУ.

Ректорат, викладачі та студенти університету висловлюють щирі співчуття батькам, рідним і близьким Олесі Поп, яка передчасно і раптово померла у вівторок.

19-річна Олеся запам’яталася доброю, дружелюбною і чуйною дівчиною. Одногрупники студентки діляться своїми спогадами та співчуттями:

"Нам, друзям і одногрупникам, буде важко змиритися з такою втратою. Адже вона стала невід’ємною частинкою нашої студентської сім’ї. Леся завжди була в гарному настрої і налаштовувала всіх оточуючих на позитив. Протягувала руку допомоги всім, хто її потребував.

Незважаючи на те, що Олеся була студенткою тільки третього курсу, вона виконувала всі практичні навички на високому рівні, мала задатки до цієї професії. Брала активну участь у житті університету, була членом Асоціації Студентів Стоматологів, любила відвідувати університетський гурток "Фантомний курс по реставрації". Дуже шкода, що мрія стати успішним стоматологом залишилась тільки мрією. Ми щиро співчуваємо батькам Олесі, від усього серця бажаємо їм терпіння і здоров’я витримати це випробовування, яке надіслав їм Бог. Ти завжди залишишся у наших серцях! Твоя 12* група", – йдеться у повідомленні.

Сьогодні одногрупники і викладачі Олесі вирушили попрощатися з нею до селища Буштино Тячівського району Закарпатської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: