fbpx

Разом з учнями люди ВОЛІ у Бурштині привітали захисників Вітчизни

Суспільство 14:08, 07.12, 2015

Напередодні Дня Збройних сил України представники партії "ВОЛЯ" у Бурштині разом з учнями ЗОШ № 3 привітали учасників АТО, ветеранів війни в Афганістані та вояків УПА. Вони організували свято "Козацьке коло".

Депутат Бурштинської міської ради від партії "ВОЛЯ" Володимир Бублінський та член партії Ольга Король нагородили дітей, які взяли участь у конкурсі малюнку та козацькій естафеті.
"Визначили кращий малюнок, але призи отримали всі учні, в естафеті також перемогла дружба, – розповідає Ольга Король. – Ми живемо у непростий час, сьогодні як ніколи важливо, щоб наші діти були виховані у патріотичному дусі, щоб вони могли стати гідними захисниками Вітчизни і при потребі дати відсіч ворогу. Дай Бог, щоб українській молоді не довелося тримати зброю в руках".
За словами Любов Піцун, заступника директора із виховної роботи, навчальний заклад ще у 90-х роках вибрав напрямок у педагогіці – військово-патріотичне виховання учнів, застосовуючи козацькі традиції. 
"Саме козацька педагогіка є інструментом виховання сильного духу, непереможності та віри в Україну. Козаки у свій час відстояли свободу країни, – розповідає Любов Піцун. – Школа, громадськість і батьки мають задуматися, яке ми маємо майбутнє, як нам зберегти волю і незалежність України. Військово-патріотичні заходи у нас на першому місці, і ми дякуємо представникам "ВОЛІ" за розуміння і підтримку».
Школярі запросили на свято учасників АТО, ветеранів війни в Афганістані та вояків УПА, діти співали для них патріотичні пісні, читали вірші. Під час спортивної естафети дві команди старшокласників показали своє вміння розбирати і складати навчальний автомат.
"Коли хлопці змагалися у перетягуванні канату, билися подушками на перекладині, я згадав свої шкільні роки, отримав море позитивних емоцій,  каже Василь Бублінський. – Ми дякуємо педагогічному колективу цієї школи, що вони приділяють увагу не тільки патріотичному вихованню молоді, а й працюють, щоб діти росли фізично розвинутими і здоровими".
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: