fbpx

Ректора медуніверситету Миколу Рожка нагородили "Орденом Святої Аполонії"

Суспільство 19:45, 28.03, 2018

Днями під час головної стоматологічної події року в ІФНМУ, VII Стоматологічного форуму, що проходив на базі університету, ректора Миколу Рожка нагородили почесною відзнакою за досягнення в розвитку стоматології України, професіоналізм та милосердя "Орденом Святої Аполонії".

Президент громадської організації "Асоціація стоматологів України" Ірина Мазур у вітальному слові відзначила лідерські позиції франківської стоматологічної школи, йдеться на сайті ІФНМУ.

"Приїжджаю до Івано-Франківська щороку, і вкотре конференція проходить на високому рівні, – говорить професор кафедри стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика Ірина Мазур. – Сто років тому створилась українська стоматологічна школа, і сьогодні ми відзначаємо наших найбільш видатних колег. Ми пишаємось тим, що зараз ІФНМУ очолює саме стоматолог, і саме Микола Михайлович. "Асоціація стоматологів" підтримує його у всьому, адже він приділяє багато уваги як загальній медицині, так і стоматології. А ця співпраця медицини і стоматології є пріоритетною для асоціації в цілому".

Присутні на форумі відзначили, що протягом останніх п'яти років Франківськ став чи не найкращим майданчиком в Україні для проведення такої події, як Стоматологічний форум та виставка "Медвін: Стоматологія". І це теж заслуга ректора та потужної команди стоматологів, які здійснюють організацію заходу та презентують інноваційні новинки галузі.

Під час церемонії нагородження Микола Рожко подякував за нагороду і сказав:

"Для мене служити стоматології і нашій українській медицині – це велика честь. Скільки ще матиму сил, буду присвячувати цьому служінню".

До речі, нагороди від "Асоціації стоматологів України" отримали головний стоматолог області, професор ІФНМУ Зіновій Ожоган та весь колектив стоматологічного факультету. Про це розповімо згодом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: