fbpx

Ректорат Прикарпатського університету заявив про свою позицію на виборах до місцевих органів влади

Суспільство 18:42, 11.10, 2015

Заяву ректорату Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у зв’язку з виборами до місцевих органів влади всіх рівнів оприлюднив ректор Ігор Цепенда.

Ректор ПНУ Ігор Цепенда від імені ректорату розмістив заяву на своїй сторінці у Фейсбук.

Дорогі краяни!

Виборча кампанія увійшла в завершальну фазу. Задля уникнення спекуляцій щодо підтримки університетом окремих партій та їх лідерів заявляємо, що у своїй діяльності керуємось Законом України "Про освіту", який гарантує незалежність освіти від політичних партій, громадських і релігійних організацій.

Створення дискусійних майданчиків та запрошення представників політичних партій на зустрічі зі студентами та викладачами зумовлене прагненням надати можливість обом сторонам обговорити проблеми, які сьогодні хвилюють українське суспільство.

Участь керівництва університету в різноманітних форумах, конференціях і семінарах, які, серед іншого, організовані й політичними силами, є виключно підтвердженням усвідомлення важливої ролі університету в суспільному житті краю та донесення до широкого загалу позиції освітян, а не підтримкою тієї чи іншої політсили.

Водночас ректорат схвально оцінює прагнення викладачів і студентів взяти участь у процесі формування нових органів місцевого самоврядування, оскільки їхня енергія, досвід та інтелект дозволять здійснити реформування краю та держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: