fbpx

Ремонт дороги Львів – Івано-Франківськ планують завершити на початку листопада

Суспільство 20:30, 30.09, 2015

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів виїзну робочу нараду за участю начальника Служби автомобільних доріг в області Василя Буджака та представників підприємств – виконавців ремонтних робіт на дорозі Івано-Франківськ – Львів. Очільник Прикарпаття оглянув проведені роботи та ознайомився з графіком їх виконання.

За словами голови облдержадміністрації, об’єктивну оцінку можна буде давати за результатами ремонту, зважаючи на якісні характеристики нового дорожнього полотна, пише КУРС з посиланням на прес-службу Рогатинської РДА.

"Ми побачили, що роботи проводяться згідно з вимогами і відповідають умовам проведення тендеру. Існує потреба певного дофінансування ремонту задля виконання робіт на усій ділянці дороги, над чим сьогодні працює облдержадміністрація. Загалом робота підрядників нас влаштовує, та об’єктивну оцінку зможуть дати громадяни уже за підсумками ремонту. Переконаний, що дорожнє сполучення між Івано-Франківською і Львівською областями відповідатиме європейським стандартам", – зазначив Олег Гончарук.

Розповів посадовець і про орієнтовні терміни завершення ремонту дороги.

"Відповідно до підготовленого Службою автомобільних доріг графіку виконання робіт уже в першій декаді листопада ми усі зможемо оцінити якість оновленого дорожнього полотна, проїжджаючи вказаною дорогою. Варто зазначити, що облдержадміністрація докладає усіх зусиль в напрямку розвитку дорожньої інфраструктури області, адже в результаті ми очікуємо пожвавлення економічної активності, зокрема, в туристичній галузі Прикарпаття", – наголосив Олег Гончарук.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області на сьогоднішній день також ведуться роботи на ділянках дороги  Стрий – Калуш і Верховина – Коломия. Окрім того, тривають перемовини щодо виділення 62 мільйонів євро на будівництво дороги Івано-Франківськ – Рахів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: