fbpx

Ремонт по-ґаздівськи: на Снятинщині повністю відновили сільську амбулаторію

Суспільство 16:56, 17.08, 2017

Ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Русів вирішив усі проблеми, які роками лише накопичувалися і спричиняли численні незручності як для медичних працівників, так і для пацієнтів закладу. До цих пір тут протікав дах, опалювалася лише одна кімната з семи, а старі вікна і двері не захищали від шуму та протягу.

Депутат обласної ради з фракції УКРОП Микола Дроняк взявся за вирішення цих проблем і подав до обласної ради відповідне депутатське звернення. З обласного бюджету на ремонт медзакладу виділили близько 300 тисяч гривень.

"Медичні заклади на селі перебувають у вкрай занедбаному стані, – розповідає Микола Дроняк. – На їх обслуговування і ремонт у держави постійно не вистачає коштів. Якщо інколи і виділяють, то дуже незначні суми, за які кардинально оновити чи відремонтувати приміщення неможливо. Вважаю, що бюджетні кошти потрібно економити, а це означає, що роботи потрібно проводити якісно і комплексно. За такого підходу ми не будемо повертатися до одних і тих самих об’єктів і вирішувати щороку одні і ті ж проблеми".

За два місяці приміщення амбулаторії не впізнати. Дах перекрили металочерепицею, замінили на металопластикові всі вікна і двері, здійснили поточний ремонт у всіх кабінетах. Крім того, в медзакладі з’явилося централізоване опалення. Для цього придбали твердопаливний котел, нові панельні радіатори та баки-акумулятори.

Довідково. Приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Русів Снятинського району збудоване у 1970-1980-х роках. За весь цей час капітальний ремонт у ньому не проводився взагалі. Послугами амбулаторії користуються 1100 мешканців Русова, а також навколишніх сіл.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: