fbpx

Рейдова група виявила 8 незакоконно встановлених літніх майданчиків у Івано-Франківську

Суспільство 14:38, 25.07, 2014

Виконавчий комітет міської ради у 2014 році погодив встановлення 106 літніх торгових майданчиків в межах обласного центру, що на 3% більше, ніж минулого року

Про це йшла мова на засіданні комісії з організації сезонної торгівлі під головуванням заступника міського голови Руслана Панасюка.

З метою дотримання усіх передбачених законодавством правил та норм роботи літніх торгових майданчиків (далі – ЛТМ) розпорядженням міського голови від 08.07.2013 р. № 282-р "Про заходи щодо запобігання несанкціонованої торгівлі, перевірку роботи літніх торгових майданчиків, дрібнороздрібної торгової мережі та роботи закладів торгівлі і ресторанного господарства в нічний час" була створена рейдова група з перевірки роботи літніх торгових майданчиків.

Станом на 23 липня рейдова група обстежила 90 ЛТМ, більшість з яких функціонує з дотриманням передбачених норм та правил роботи. Не обійшлось і без порушень, серед яких виявили: перевищення площі відповідно до паспорту ЛТМ, порушення правил благоустрою, порушення у сфері легалізації найманої праці, порушення санітарних і пожежних норм і правил, а також самовільне встановлення 8 ЛТМ.

Підприємцям, які перевищили розміри зазначеної в паспорті площі ЛТМ, направили листи щодо сплати коштів в трьохкратному розмірі з розрахунку за кожен лишній 1 кв. м за весь період розміщення. Щодо інших порушень – контролюючим службам направили листи про вжиття відповідних заходів до суб'єктів підприємницької діяльності, які їх допустили, а самовільно встановлені ЛТМ підлягають демонтажу.

За І півріччя 2014 року до міського бюджету від розміщення ЛТМ та об’єктів дрібно-роздрібної торгівлі надійшло 1148,3 тис. грн, в той час як за весь період сезонної торгівлі 2013 року (01.04.-01.11) до міського бюджету поступило 741,2 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: