fbpx

Результати ЗНО з української мови й літератури оприлюднять до 26 травня

Суспільство 18:17, 05.05, 2016

Правильні відповіді на тести будуть відомі вже 6 травня.

Сьогодні пройшло перше зовнішнє незалежне оцінювання – з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація шкільного курсу з української мови, а також як вступний тест для охочих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту, дорівнює 104.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у п'ятницю, 6 травня, будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. У розділі Відповіді на тести ЗНО на сайті Освіта.юа.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу "склав/не склав" та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року. Учасники ЗНО, які не подолають визначений експертами пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Відомості результатів державної підсумкової атестації випускників школи отримають не пізніше 31 травня.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці за шкалою 100 – 200 балів і таблиці за шкалою 1 – 12 балів.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики та історії України відбудеться 11 і 13 травня відповідно, тестування з інших предметів відбудеться у червні після завершення навчального року в школах.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 12 травня подати до Регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з української мови і літератури відбудеться 14 червня.

КУРС писав, що на Прикарпатті ЗНО з української мови і літератури склали 9 000 випускників. Тестування пройшло без ексцесів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: