fbpx

Родина бійця з Прикарпаття потребує допомоги

Суспільство 14:41, 29.07, 2015

25-річний боєць Василь Бібик через травми та брак коштів не може самотужки поремонтувати хату. Під Іловайськом отримав поранення лівої руки та тріщину кістки правої ноги. До АТО Василь їздив на заробітки, але тепер не може.

Чоловік живе в селі Велика Тур'я Долинського району разом з матір'ю, яка також хворіє. Пенсії 1000 грн не вистачає навіть на відвідування лікарні.

Василь служив у 51-ій бригаді сім місяців, з квітня минулого року.

"Приїхали об 11-ій вечора, сказали, що на якісь навчання, – забрали. Вони не мали права забирати, тому що я інвалід, в мене третя група, а він в мене один син. В Іловайську був, в Дебальцево, Капітаново. Вперше був поранений осколком у лікоть лівої руки, – розповідає Gazeta.ua мама бійця Олександра Миколаївна.  Його товариші тоді самі витягали уламки і знеболили. Рука після цього не згиналася. Він кричав, спати не міг, то страхіття було".

У відпустці Василь отримав важкий перелом ноги. Після цього довго лікувався в районній лікарні.

"Він був у відпустці і уже мав їхати в АТО. Зламав ногу, коли повертався від своєї старенької бабці по розбитій дорозі. До того у кістці ще була тріщина, яку заробив під Іловайськом. Сину потрібен якийсь реабілітаційний центр, щоб розробляти ногу",  каже матір бійця.

Найбільше допомагають сім'ї волонтери. Також сусіди та родичі. 

"Василь робить зараз на півставки, але його зарплатні не вистачає. Влада обіцяла допомогти покращити умови життя. На покрівлю даху треба 15 тисяч гривень. Газ не провели, казали сім тисяч гривень треба. З мене чотири тисячі, а всі інші держава. Огорожі в нас немає, хата тече, воду треба провести",  каже жінка.

Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанку № 5168 75 72 70 79 6545 на ім'я Бібик Олександра Миколаївна (мама бійця).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: