fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Родина карпатського мага Гоя обурилася на мольфарку, яка називає себе внучкою їхнього діда, – вимагають ДНК-тесту. ВІДЕО

Родина карпатського мага Гоя обурилася на мольфарку, яка називає себе внучкою їхнього діда, – вимагають ДНК-тесту. ВІДЕО

Суспільство 08:36, 12.01, 2019

Нащадки цілителя обурені тим, що невідома їм жінка називає себе онучкою їхнього родича.

Родина карпатського мага Гоя обурилася на мольфарку, яка називає себе внучкою їхнього діда. Спадкоємці відомого знахаря, який помер 26 років тому, мають намір через суд вимагати ДНК-тест на встановлення родинного зв’язку із загадковою жінкою, йдеться в сюжеті ТСН.

На обійсті Гоя в Шешорах на Косівщині зібралися його спадкоємці в чотирьох поколіннях: донька Наталія, троє онуків, правнучка і навіть двоє праправнуків. Вони показують свідоцтво про смерть чи не найславетнішого мольфара Карпат і безліч фото з дідом.

"Ми вам доказуємо, що він з нами жив", – кажуть ці люди.

Велику сім’ю за одним столом мимоволі зібрала мольфарка, яка живе на Прикарпатті і теж називає себе онукою Гоя.

"Були шешорські люди в цієї Ольги, навіть давали мені її номер телефону", – каже онучка Орися.

"Якщо вона онучка Гоя – ми перепросимо її, а якщо ні, то як це? Люди будуть казати: ти не помагаєш, значить, твій дід теж був дурак", – каже онучка Марія.

Родичі цьому віри не ймуть.

"То ми не звірі, ми всі люди – приходи, признайся, що ти є", – кажуть онуки.

"Це є фальш. Бо тато дійсно воду замовляв", – каже донька.

"Якщо вона помагає, то нехай. Але тільки не робить рекламу, що це від діда в неї талант. Талант передати від одного до другого – це ні, не можна", – вважають у родині.

В тому, що в діда могла бути сім’я на стороні, спадкоємці сумніваються, тому телефонують самій загадковій мольфарці. Та скидає виклик, на другий відповідає, що готова приймати вдома тих, хто хоче прийти.

"Вас турбує правнучка Гоя, хотіла би з вами поспілкуватися. Як розумію, ми з вами родина… Все, вона виключила. Бачите, яка вона внучка Гоя", – коментують розмову рідні Атаманюка.

Вони переконують, що свої знання Гой передав лише одній онуці, але такого дару, який мав сам мольфар, онука не отримала. Дідової слави рідня теж не хоче, але й іншим використовувати його імя більше не дозволить. Тому стосовно мольфари Ольги вимагатимуть провести ДНК-тест на визначення спорідненості.

"Ми будемо писати до прокуратури",  каже правнучка.

Рідні впевнені, що суд зобов’яже провести аналіз, котрий розставить усі крапки над "і" в цій історії. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: