fbpx

Родинам загиблих прикарпатських правоохоронців та тяжкохворого бійця спецбатальйону передали допомогу зі США

Суспільство 09:20, 07.07, 2015

Чотири міліцейські сім'ї отримали по одній тисячі доларів США від Владики Даниїла Зелінського, який завітав з пасторським візитом з-за океану на Україну, щоб підтримати родини учасників бойових дій.

Таку ж матеріальну допомогу від імені парафіян-українців зі Сполучених Штатів Америки отримали ще сім родин з Івано-Франківщини, родичі яких загинули або отримали тяжкі поранення в зоні проведення бойових дій у східному регіоні України.

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький подякував сім’ям, які такою дорогою ціною заплатили за відстоювання незалежності та територіальної цілісності нашої країни.

В свою чергу Владика Даниїл Зелінський, до речі – уродженець Прикарпаття, розповів, що вже не вперше приїжджає в Україну з такою місією. Він емоційно поділився враженнями від того, як діаспора співпереживає події на сході України та збирає кошти для сімей загиблих та важкопоранених українських бійців.

Владика висловив щиру вдячність усім матерям, дружинам, сім’ям загиблих та поранених захисників, а також побажав усім миру та Божого благословення.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: