fbpx

Родини загиблих в АТО прикарпатців отримають квартири та земельні ділянки на Буковелі

Суспільство 14:30, 07.08, 2014

Родини бійців, котрі перебувають у зоні АТО, будуть звільнені від квартплати, а сім'ї загиблих отримають квартири та земельні ділянки в районі Буковеля.

Про це під час брифінгу повідомив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко.

Президент Петро Поршенко дав доручення облдержадміністраціям провести роботу із органами місцевого самоврядування щодо того, аби родини військовослужбовців і правоохоронців, які перебувають у зоні АТО, були звільнені від квартирної плати, говорить Андрій Троценко.

Також, зі свого боку, обласні адміністрації доручили місцевим органам влади знайти можливість додаткового матеріального забезпечення родин загиблих військовослужбовців.

До того ж, за словами Андрія Троценка, родини загиблих бійців з Прикарпаття повинні отримати від держави квартиру та земельну ділянку.

"Виділенням квартир для родин загиблих в зоні АТО займатиметься обласне УМВС, а адміністрація бере на себе зобов’язання знайти для них найкращі земельні ділянки, – говорить Троценко. – Зараз ми уже почали процедуру виділення земельних ділянок в районі села Поляниця, це найдорожча і найкраща земля на теренах області".

Троценко запевнив, що кожна родина (зараз це понад 20 сімей) має отримати ділянку у районі села Поляниця, що поблизу Буковеля. Про точні розміри і місце виділених ділянок Андрій Троценко пообіцяв повідомити згодом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: