fbpx

Романтика на висоті 2061 м: на Говерлі зробили пропозицію руки і серця. ФОТОФАКТ

Суспільство 11:45, 08.06, 2016

Учасник "рекордного" сходження на Говерлу освідчився в коханні і отримав "так" у відповідь на пропозицію одружитися.

Туристичний клуб Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ організував 330 вінничан та учасників з Рівненщини, Івано-Франківщини та Хмельниччини встановити рекорд України "Найбільший живий герб України на Говерлі".

Читайте, будь ласка: На Говерлі утворили найбільший живий герб та зіграли "найвищий" концерт.

Під час цього сходження пропозицію руки і серця зробив своїй подрузі один з учасників рекорду.

Про освідчення розповіла героїня історії, вінничанка Ірина Ординська.

"Взяли участь в поході майже випадково, – каже Ірина.  Мені запропонувала приєднатися до цікавого сходження знайома, і ми з коханим вирішили поїхати на нього разом".

Її хлопець на ім’я Віталій навчається та живе в Житомирі, де вони познайомилися. Як згадує дівчина, вони "близько чотирьох місяців лайкали один одному фото, поки не вирішили зустрітитися".

"Все було як у кіно!  ділиться враженнями про освідчення на Говерлі Ірина.  Віталій відвів мене на інший бік вершини, нібито щоб зробити фото на згадку. Зррозуміла, що щось не так, коли побачила в його очах переляк. Тоді й сама трохи злякалась. Але все минуло, коли він дістав каблучку і став на одне коліно. Сказав: "Кохана моя дівчинко, ти станеш моєю дружиною?" Я була шокована, "зависла" на 30 секунд, але відповіла "Так!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: