fbpx

Романюк закликав Президента повернути прикарпатським дітям автобуси та забезпечити 5-ий батальйон бронетехнікою

Суспільство 14:44, 07.08, 2014

Депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк під час зустрічі Петра Порошенка з волонтерами попросив Президента і Міністра оборони повернути прикарпатським дітям шкільні автобуси, котрі забрані в АТО, та забезпечити 5-ий батальйон необхідною бронетехнікою.

Про це Романюк повідомив на брифінгу в Івано-Франківській ОДА.

"Єдина бронетехніка, яка є в 5-му батальйоні в зоні АТО, – це 20 жовтих шкільних автобусів, відібрані в дітей з Прикарпаття, котрі з вересня ходитимуть пішки до школи, – говорить Романюк. – Місяць пройшов, автомобільна техніка від міністерства оборони в розпорядження батальйону не поступила, а жовті автобуси стоять як приманка".

Тому Романюк звернувся до Президента і Міністра оборони з проханням повернути до 1-го вересня дітям Прикарпаття шкільні автобуси, а бійців 5-го батальйону забезпечити відповідною бронетехнікою та іншими транспортними засобами.

Романюк також попросив Петра Порошенка передати активістам у кожну область зі складів Міністерства оборони неробочу бронетехніку, котру активісти відремонтували б власними силами.

"В той час, коли на складах Міністерства оборони налічуються десятки тисяч одиниць бронетехніки, яку ніхто за чотири місяці не ремонтує і не передає військам, ми тут збираємо по кілька тисяч гривень для того, щоб придбати хоча б якусь техніку. Якщо вони не можуть або не хочуть відремонтувати бронетехніку, нехай хоча б по 10-20 машин віддадуть на кожну область, де активісти самостійно її відремонтують".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: