fbpx

Росія погодилась допустити консула до Надії Савченко

Суспільство 20:30, 14.07, 2014

Глава Адміністрації Президента Росії Сергій Іванов під час перемовин із міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, Франції Лораном Фабіусом та України Павлом Клімкіним пообіцяв розібратися і забезпечити доступ консула до Надії Савченко.

 Про це повідомляє  УНН  з посиланням на прес-службу Глави держави.

За дорученням Президента України Петра Порошенка Міністр закордонних справ Павло Клімкін провів чотиристоронню телефонну розмову з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та Франції Лораном Фабіусом, а також Главою Адміністрації Президента Росії Сергієм Івановим.

"Серед іншого, було піднято питання незаконного утримання українського пілота Надії Савченко у в’язниці російського міста Вороніж і безпідставної відмови допуску до неї українського консула.

Глава Адміністрації Президента Росії пообіцяв розібратися і забезпечити доступ консула до Н. Савченко", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Надія Савченко зараз перебуває в СІЗО Воронежа. У середу, 9 липня, Воронезький суд залишив українську льотчицю Надію Савченко під вартою в СІЗО Воронежа до кінця серпня. Савченко оскаржила постанову суду про утримання її під вартою.

Президент України Петро Порошенко доручив вжити всіх заходів для звільнення Надії Савченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: