fbpx

Росія завезла до "ЛНР" радянські підручники

Суспільство 00:42, 28.08, 2015

Школи так званої "ЛНР" хизуються подарунком від Росії, який Кремль відправив із черговим "гуманітарним" конвоєм, що вдерся на територію України 27 серпня.

160 тонн нових підручників отримають школярі так званої "республіки". 

За словами директорки луганської середньої загальноосвітньої школи №38 Олени Носко, нові підручники для "ЛНР" були складені за "стандартами та традиціями радянської освіти", повідомляє ТСН із почиланням на "Луганский Информационный центр".

Носко пояснила, що підручники РФ відповідають новій програмі "ЛНР", оскільки вона була складена за  стандартами російської освіти та радянської епохи.

"З цього року вся "Республіка" займається за новими програмами. Вони були розроблені в Республіці на основі навчальних програм Російської Федерації, тому підручники з дружньої нам Росії підходять для навчання в наших шкільних установах", – розповіла про "дружню" допомогу країни-агресора директор.

За допомогою цих підручників бойовики планують навчати школярів "почуттю громадянина", формувати "системи цінностей особистості" та виховати "любов і повагу до природи та дому".

"За такими підручниками вчилися ми. Так, вони трохи модернізовані, але – це стара наша школа", – пояснила Носко.

Наразі "освітяни" отриали лише підручники для 1-4 класів. Очікують ще один "гумконвой" з підручниками для 5-9 класів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: