fbpx

Російське Консульство забирається зі Львова

Суспільство 09:45, 30.01, 2015

Російська Федерація прийняла рішення найближчим часом закрити Генеральне консульство у Львові.

Про це повідомив високопоставлений дипломат українського МЗС, повідомляє Захід.net.

Офіційного повідомлення про закриття Генконсульства РФ українська сторона ще не отримала, але нам відомо про намір росіян закрити своє диппредставництво у Львові, – сказав співрозмовник ресурсу.

Ці дані з власних джерел підтверджують інші львівські журналісти. Так, у мережі Фейсбук Богдан Волошин написав: "Ві Львові закривають російський консулят. Москалята намилилисі ґов гом. За доброю традицією викрутять жарівки в офісі, розіпхають по кишенях олівці, ручки, рулони туалетної срайтасьми. Можливо, прихоплять із собою кілька клямок і кружок з мушлі. Прігадіцца. Консул присяде на дарожку, махне шкалик "Сталічной", крякне і буденно скаже: "Пара". Чомусь уявилось, як летять вони в Расєю, журливо хором наспівуючи: "Пад крилом самольота о чьомто пайот зєльоноє морє тайґі!" Таке відчуття, ніби й не було їх ніколи їх у нас. А запах лишиться. Надовго…"

За офіційними даними, Генконсул РФ у Львові Олег Астахов покинув територію України. Він уже тривалий час не з'являється у диппредставництві.

Слід зауважити, що попри численні акції протесту під будівлею Генконсульства РФ у Львові, російське диппредставництво жодного разу не зазнало ніяких ушкоджень – на відміну, скажімо, від посольства РФ у Києві. Будівля Генконсульства цілодобово охороняється міліцією, а також – у період особливо гострих протестів – добровільними дружинами з числа мешканців Львова.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: