fbpx

Російське видавництво на одній з книг зобразило Яценюка і Турчинова у нацистській формі

Суспільство 21:01, 21.07, 2014

Російське видавництво "Эксмо" надрукувало книгу "Лейтенант из будущего. Спецназ ГРУ против бандеровцев", на обкладинці якої прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та спікера Верховної Ради Олександра Турчинова зображено в нацистській формі.

Автор книги Юрій Валін визначив жанр свого твору як "військово-історична фантастика", пише ТВІ.

Російське видавництво на одній з книг зобразило Яценюка і Турчинова у нацистській формі 1

В анотації до книги сюжет описано так: "Спецгрупа ГРУ закинута з нашого часу в 1944 рік, щоби перешкодити таємній нацистській організації змінити історію Другої світової. Розвідники з майбутнього повинні захопити у фронтовому Львові оберштурмбанфюрера СС, який керує секретними операціями з перетворення реальності. Російському спецназу доведеться з головою зануритися у кривавий вир міських боїв, де штурмові групи Червоної армії рубаються з німецькими єгерями і бандерівцями з есесівській дивізії "Галичина".

На сайті інтернет-магазину цього видавництва також пропонують придбати інші книги з крамольними назвами, зокрема "Украина в крови. Бандеровский геноцид". Анотація до книги звучить так: "Найближче майбутнє. Київська хунта за наказом своїх американських господарів розв'язує на південному сході України геноцид проти російського населення. Новоросія спливає кров'ю, але не здається. Не в силах здолати ополченців, нацистські карателі закликають на підмогу війська НАТО. США йдуть на пряме військове втручання в Україні. Сили надто нерівні, без допомоги ззовні Донбас приречений на знищення. І вся надія тепер на Росію, бо лише вона може зупинити бандерівський геноцид".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: