fbpx

Російські репери з піснями на бандитському сленгу і з матюками зібрали в Івано-Франківську аншлаг. ФОТО

Суспільство 15:50, 10.12, 2015

У листопаді цього року група реперів з Москви "Каспийский Груз" зібрала в Івано-Франківську повний зал. Натомість концерти відомих українських виконавців були скасовані через відсутність попиту на квитки.

Про це повідомив на своїй сторінці франківський журналіст і активіст Тарас Зень

"Ще раз переконався, що існує два, а то й більше світи. В листопаді у Франківську було заявлено багато концертів столичних музикантів. Не найгірших, до речі, столичних музикантів. Велика частина з них була скасована, в основному через поганий продаж квитків, що майже скрізь сягали від 100 грн і більше (насправді доступна ціна, навіть для студентів). Скасувались концерти гуртів "Воплі Відоплясова", "Мед Хедс", "Джамала". Багато інших концертів відбулись з напівпорожніми залами.
А тут вчора випадково дізнаюсь, що в найбільшому концертному залі Франківська "Платінум холі" (орієнтовно 1500 стоячих місць) у листопаді виступав гурт с мАаскви "Каспийский Груз" (рускій бандітскій репчик з матюками – на фото під час франківського концерту). Так-от, цей гурт, про існування якого я довідався тільки вчора, зібрав чи не весь той зал. На нього приїхали з інших містечок і сіл. Ціна квитка коливалась від 250 і до 500 грн. І це у Бандерівському Прикарпатті в часі російсько-української війни. Я не жахаюсь, просто ще раз підсумовую, що існують ДВА СВІТИ. І треба інколи з свого світу виходити і заглядати в інший, який, як бачимо, набагато ширший", – написав журналіст. 

Як вказано на сайті самої групи, тексти "Каспійского Груза" "пропитаны духом 90-х, жизнью по понятиям".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: