fbpx

Російські війська готуються до наступу на Донбасі – Тимчук

Суспільство 17:07, 17.09, 2014

Терористи з так званих ДНР і ЛНР та російські війська готуються до наступу.

Про це на прес-конференції заявив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Після прийняття закону про особливий статус деяких районів Донбасу у керівників ДНР і ЛНР, за даними української розвідки, спостерігалось оптимістичне сприйняття подальших бойових дій, але при цьому не спрямоване на мирне врегулювання питання.

"Ті дії, до яких удаються в лавах російської терористичної армії, вказують, що супротивник не налаштований на мирне врегулювання, а навпаки, готується до наступу", – зазначив Тимчук.

За даними його джерел, терористи здійснюють моніторинг можливостей машинобудівних підприємств на підконтрольній їм території для якомога оперативнішого ремонту ушкодженої бронетехніки.

Крім того, вони, за припущеннями Тимчука, почали готуватися до ведення бойових дій у зимовий період.

За даними групи, керівництво Росії не сподівалося на прийняття в Раді закону про особливий статус і зараз шукає варіантів реагування на цей факт.

Тим часом Тимчук пропонує вже зараз почати нову хвилю мобілізації, під час якої рекрутувати військовослужбовців інженерно-саперних спеціальностей, а також почати облаштування ешелонованої оборони, провести інвентаризацію оборонних ресурсів і ротацію у військових органах управління.

Наразі Україна, фактично, не проводить демаркації кордону з територіями, які контролюють бойовики, зазначив Тимчук.

Він також сказав, що не бачить гострої необхідності в утриманні силами АТО території донецького аеропорту й населеного пункту Дебальцеве Донецької області. На його думку, необхідно відвести сили АТО від цих пунктів, попередньо знищивши злітно-посадкові смуги в аеропорту, щоби не зазнати масових утрат у разі широкомасштабного наступу російських військ на ці стратегічні об'єкти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: