fbpx

Ротару просить в мерії більше грошей на парк

Суспільство 14:01, 13.10, 2015

Директор КП "Міський парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка" Володимир Ротару нарікає на обмежене фінансування і брак працівників.

Фінансування комунального підприємства недостатнє для підтримання у франківсьому міському парку порядку. Про це директор КП "Міський парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка" Володимир Ротару заявив на засіданні міськвиконкому. 

Керівник департаменту ЖКГ, транспорту і зв'язку МВК Михайло Смушак повідомив про результати роботи комісії з перевірки КП "Міський парк". Комісія рекомендувала вжити додаткових заходів з належного утримання водного плеса обох озер у парку, які влітку були захаращені сміттям. У висновках також ідеться про те, що працівники парку не зрізали сухе гілля з дерев, невчасно косили траву тощо. До висновків долучені приписи інспекції з благоустрою. Роботу Володимира Ротару на посаді КП незабаром оцінить сесія міської ради.  

Сам Ротару у відповідь на закиди нарікав на хронічне недофінансування. Через брак грошей, за його словами, 90 га території парку обслуговують 43 особи влітку і 35 працівників узимку. А крім прибирання, парк проводить культурно-масові заходи, забезпечує рятувальні роботи на воді тощо. З бюджету підприємству дотують лише зарплату. Всі інші витрати парк заробляє самотужки.

Ротару звернувся до виконкому з проханням суттєво збільшити видатки на парк у наступному році, особливо – на озера. Директор нагадав, що пляж на міському озері  це єдиний сертифікований пляж в області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: