fbpx

Розпочав роботу Центр обслуговування платників при ДПІ у Рогатинському районі

Економіка 17:51, 29.09, 2014

У Рогатинському районі розпочав роботу Центр обслуговування платників при ДПІ. Такі центри вже створені при всіх міських та районних податкових інспекціях. Рогатинський – останній.

Про це під час відкриття Центру обслуговування платників при Державній податковій інспекції у Рогатинському районі заявила начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

За словами головного податківця області, свого часу при ДПІ в м. Івано-Франківську відкрито один з перших в Україні Центр обслуговування платників. На основі цього центру Державною податковою службою України напрацьовано відповідні рекомендації усім податковим органам, тобто позитивний досвід Івано-Франківщини став в пригоді усім регіонам України.

"Можна з гордістю сказати, що ми прийшли до фінішу. В нашій області при всіх міських та районних податкових інспекціях працює п'ятнадцять Центрів обслуговування платників. І сьогодні ми даємо старт останньому, 16-му Центру при Державній податковій інспекції у Рогатинському районі для забезпечення європейського рівня обслуговування платників податків, – заявила Ірина Столярик. – Саме через Центр ми зробили крок назустріч майже двом тисячам платників податків Рогатинщини, забезпечивши високий рівень їх обслуговування. Однак, ми не зупиняємось на досягнутому і для покращення якості надання адміністративних послуг започаткували опитування платників в режимі онлайн. Нас цікавить якість обслуговування платників у Центрах, чи отримали вони необхідну інформацію, практичну допомогу при поданні звітності, чи ввічливо спілкувався наш працівник, чи не вимагалась зайва документація при наданні адмінпослуг тощо. Окрім оцінювання роботи конкретного Центру, платники податків мають змогу надати свої пропозиції та зауваження до організації його роботи".

Посадовець наголосила, що нас очікують значні зміни як в організації роботи податкових органів, так і в чинному законодавстві. Як відомо, серед представників громадськості та бізнесу обговорюється Концепція реформування податкової системи України, презентована Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Згідно з пакетом реформ планується скорочення кількості податків до дев’яти, спрощується адміністрування податку на прибуток, вдосконалюється процес адміністрування податку на додану вартість. Обговорюється зменшення єдиного соціального внеску, ставки єдиного податку для малого бізнесу, а також планується запровадження мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу. Бюджетна децентралізація дасть можливість територіям краще працювати і більше заробляти.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: