fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Розвиток освіти, літературна творчість нашого краю є підвалинами патріотизму, тому їх потрібно підтримувати", – Марія Рудик

"Розвиток освіти, літературна творчість нашого краю є підвалинами патріотизму, тому їх потрібно підтримувати", – Марія Рудик

Політика 16:05, 23.02, 2018

В державі, яка дбає про освіту і культуру, ніколи не буде війни. Адже це є основою формування свідомої нації, яка матиме спільне майбутнє. Проте в Україні фінансування цих галузей є недостатнім. Так вважає депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Марія Рудик.

На сьогоднішньому засіданні комісії з питань гуманітарної політики та свободи слова депутат Марія Рудик проголосувала за фінансування з обласного бюджету друкованих видань, телебачення "Галичина".  Підтримала також і виділення коштів на розвиток освіти у 2018 році.

"Серед друкованих ЗМІ на Івано-Франківщині мені особливо хочеться відмітити всеукраїнський літературно-художній і громадсько-політичний журнал "Перевал". Давно співпрацюю з редакцією, брала участь у презентації журналу  на Богородчанщині. У ньому друкуються наші місцеві письменники, таким чином, вони мають змогу представити свою творчість громадськості. Дуже цікавим є також і дитячий обласний журнал "Дзвіночок". Він відповідає усім вимогам сучасної поліграфії, наповнений цікавим змістом як для дітей, так і для дорослих. Тут зібрані факти нашої історії і традицій", – розповідає депутат.

На думку Марії Рудик, сьогодні вкрай важливо популяризовувати культуру нашого краю, виховати дітей в дусі українства. 

"Бо якби такі журнали випускались до цього часу на Сході, то, можливо, там би зараз не було війни", – каже Рудик.

Окрім того, депутат вважає, що необхідно виділяти кошти і на розвиток телебачення.

"Не кожен район має свій канал. Для прикладу на Богородчанщині, а це мій виборчий округ, коштів на це немає, оскільки бюджет є дотаційним. Тому Богородчанський район активно співпрацює з ОТБ "Галичина", і якщо є якісь певні події, то запрошує журналістів. Звичайно, було б дуже добре, якби в районі було представництво цього телеканалу, яке б висвітлювало події, які будуть цікаві, важливі і актуальні для нашої області", – говорить Марія Рудик.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: