fbpx

Рух "Чесно" відмовився спростувати інформацію, що депутатка Олександра Федорук не проводить прийом громадян

Суспільство 14:50, 03.08, 2017

Депутатка Івано-Франківської міської ради від "Самопомочі" Олександра Федорук вимагає спростувати інформацію про те, що не веде прийом громадян. Про це вона написала в офіційному звернення до громадського руху "Чесно".

20 липня вийшла програма "Приймальня депутата". Представники "Чесно" провели рейд приймальнями місцевих обранців. Виборці Федорук не могли відшукати свою депутатку.

Олександра Федорук твердить, що адресу приймальні змінила. З її слів, вона приймає громадян не на вул. Тичини, 8а, а на вул. Грушевського. Стверджує, що так триває вже двп місяці. Депутатка переконує, що міськраду попереджала, але усно. Ба більше, вона попереджала не особисто, а направила для цього свого помічника:Рух "Чесно" відмовився спростувати інформацію, що депутатка Олександра Федорук не проводить прийом громадян 1

Координатор Громадського руху "ЧЕСНО" на Франківщині Віталій Світлик наголошує:

"Не розумію, чому депутатка Федорук змогла до руху ЧЕСНО звернутись письмово, а у такій важливій справі, як попередити виборців про те, що змінюється місце прийому громадян, письмово раду не попередила. Поклалася лише на усне повідомлення помічника. Крім того, якщо тільки завдяки ЧЕСНО депутатка помітила, що вже як два місяці її виборці й гадки не мають про те, де приймає депутат, значить, вона навіть не проконтролювала за весь цей час, чи знають її виборці цю інформацію. Я думаю, що на першому ж прийомі за новою адресою депутатка мала б помітити, що виборці до неї не прийшли, і тоді треба було перевірити, чи внесли зміни на сайті".

Громадський рух "ЧЕСНОне несе відповідальності за наповнення сайту міськради, який є офіційним джерелом інформації і для громадян, і для журналістів. Саме там розміщені графіки прийому громадян. Колега по фракції Федорук Іван Гарасимко теж зіткнувся з помилкою на сайті  був вказаний не той день його прийому. Оскільки депутат провів свій прийом в переддень дати, розміщеної на сайті, і повідомив про нього на персональній сторінці у мережі Facebook, активісти звернули його увагу на розбіжність дат прийому на сайті міськради. У той же день помилка на сайті була виправлена. Натомість Олександра Федорук стверджує, що розбіжність місць депутатських прийомів є наслідком "організаційних причин", які завадили працівнику міськради виправити помилку на сайті саме щодо її приймальні, йдеться на сайті руху "Чесно".

"Як правило, коли до нас звертаються, то ми в той самий момент виправляємо все, щоб бачили помічники, і завершуємо цю справу,  коментує заступник керівника секретаріату міськради Станіслав Козлов Після вашого сюжету помічниця до нас прийшла, ми цю інформацію виправили, не пригадуючи, чия це була помилка, ми зі свого боку вибачились. Якщо помічниця до нас зверталась  то ми віримо, але, очевидно, це було усне звернення, і не до мене, а до дівчат з депутатської кімнати. Ми рекомендуємо звернутись з офіційним запитом до секретаря міської ради, щоб усе було підтверджено документально".

У відеосюжеті про приймальні коментарі надають мешканці округу №8, від якого обиралась Федорук, які стверджують, що вже другий місяць безуспішно намагаються потрапити на прийом до депутата. Працівник і мешканці гуртожитку, де мав би проходити прийом, стверджують, що взагалі ніколи не бачили Олександру Федорук.

Таким чином, рух "Чесно" відмовив депутатці спростувати інформацію про те, що вона не веде прийому громадян, та порадив їй перенаправити звернення до керівництва міської ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: